Aktualności

1

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był

i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa. Dzieci bawiły się wspaniale. Dzień obfitował w liczne atrakcje: malowanie twarzy, zabawy kreatywne z balonami, prace plastyczne, tańce przy muzyce . Nie zabrakło zabaw na świeżym powietrzu, szczególnie przypadło dzieciom do gustu tworzenie pięknych malunków na chodniku kolorowymi kredami.
           Przedszkolaki w tym dniu czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy.

Przedszkolaki w tym dniu czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy.

           5 czerwca 2019 roku po raz kolejny dzieci 5- 6 letnie z I oddziału przedszkolnego wzięły udział w Gminnym Przeglądzie twórczości Dziecięcej

w Skarżynie. Celem przeglądu było rozwijanie twórczej postawy dzieci, integrowanie społeczności przedszkolnej oraz stwarzanie możliwości  wymiany doświadczeń. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności taneczne w tańcu "Rock and roll". Dzieci podziwiano za ciekawą choreografię i doskonale dobrane stroje.

           Natomiast 7 czerwca 2019 nasze przedszkolaki wybrały się na długo wyczekiwaną wycieczkę do Parku Makiet "Mikroskala" w Koninie. Przedszkolaki podziwiały makiety, które mogły same uruchomić przyciskiem. Bawiły się kulkowym tsunami i konstruowały budowle z klocków "Meli"oraz wycinały szablony ze styropianu. Wiele radości sprawiła dzieciom dyskoteka przy bańkach mydlanych. Każde dziecko jako niespodziankę otrzymało klocki "Meli". W Mikroskali spędziliśmy niezapomniane chwile bawiąc się i jednocześnie edukując.

         Teraz zbliżamy się do wakacji, na które czekamy z niecierpliwością.

                                                                                                               BP,GJ

 

 

skodowska275Godlo Polski oficjalne male Kawenczyn

Drukuj